K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Zobrazit podrobnosti
důchod, důchody
DŮCHOD: STAROBNÍ | PŘEDČASNÝ | INVALIDNÍ | VDOVSKÝ | VDOVECKÝ | SIROTČÍ | PŘEDDŮCHOD

Zvýšení důchodu po dvou letech

Dotaz:

Dobrý den,
důchod mám od dubna 2010. V roce 2012 jsem si požádala o zvýšení o 0,4 %. Můžu si opět požádat o zvýšení v roce 2014? Děkuji za odpověď.

Odpověď:

Zvýšení důchodu po dvou letech

O zvýšení důchodu za výdělečnou činnost vykonávanou současně s pobíráním starobního důchodu si můžete žádat jednou za dva roky (pokud výdělečná činnost neskončila dříve). Další termín tedy bude v dubnu 2014. Více o zvýšování důchodů pracujících důchodců.

K. Mařík

CHCI ŽÁDAT O
Starobní důchod
Předčasný důchod
Invalidní důchod
Vdovský důchod
Vdovecký důchod
Sirotčí důchod
Předdůchod

POBÍRÁM
Starobní důchod
Předčasný důchod
Invalidní důchod
Vdovský důchod
Vdovecký důchod
Sirotčí důchod

Důležité
Výpočet důchodu
Poradna
- starobní důchody
- invalidní důchody
- pozůstalostní důchody
- předdůchody

Ostatní
Valorizace
Kontakty na OSSZ
PSSZ Praha
Zákony
Důchodový slovník

Vyhledávání
Ochrana osobních údajů, kontakty, podmínky.